10 רכבי Side by side המובילים לשנת 2017

רכבי side by side – רכבי שטח בהם יש גם מקום לנוסע נוסף עד שלושה – נעשו לאחד הטרנדים החמים ביותר בשנה האחרונה.

הפופולריות העולה של רכבי השטח הללו מראה אותותיה בשוק הרכב, מועדוני רכיבת השטח הרבים, כמות הרוכבים הגדלה מדי חודש וכן שבילי הרכיבה המתחדשים והמתרבים.

עם דגמים חדשים ומרשימים החברות המובילות הפתיעו אותנו השנה עם כמה מרכבי השטח הטובים ביותר שנראו עד כה, רכבים חזקים בעלי יכולת עבירות מרשימה ומשקל קל המאפשר להם תנועה מהירה ושליטה נוחה.

עם שמות גדולים כמו ימאהה, הונדה ופולאריס תוכלו למצוא ברשימת עשרת הטובים ביותר את רכב השטח הבא שלכם, כדי שתוכלו לקחת את החברה\חברה\ילדים לסיבוב מהנה בשבילי השטח.

1. פולאריס – Polaris RZR XP 1000

מאוד לא מפתיע למצוא את הפולאריס הזה בראש הרשימה, עם מכירות שמנצחות את המתחרים ביחס של 5:1, הדגמים של פולאריס לא נופלים באיכותם מקודמיהם. עם מקומות ישיבה עד ארבעה אנשים זהו הרכב המושלם בשביל לקחת את החברים או המשפחה לסיבוב, במיוחד היום עם מועדוני הרכיבה המתרבים והגדלים. פולאריס זה לא רק חברה, זוהי דרך חיים – אנשים רבים נשבעים באיכות שאין לא מתחרים מבחינה מכנית, נוחות השליטה והיכולות הרבות שיש לרכבי השטח האלו. מגיע בדגמים לשניים וארבעה מקומות ישיבה.

2. פולאריס – Polaris RZR XP TURBO

קחו את הדגם הקודם ברשימה ותוסיפו לו גיר ומנוע חזקים יותר וגל הינע קשוח יחד עם תוספת טורבו ומערכת קירור פנימית המוסיפה יותר כוח סוס וקיבלתם חתיכת מכונה כבדה אך מרשימה שמתאימה במיוחד למחפשי הריגושים וחובבי המהירות. עם 144 כוחות סוס, הדגם הזה לא נופל כמעט בכלל מקודמו ברשימה אך מגיע למקום השני משום שאינו נוח וקל כמו פולאריס RZR 1000 XP. מגיע גם בדם לשניים או ארבעה רוכבים.

3. ימאהה – Yamaha YXZ1000

ימאהה עשו עבודה נהדרת בשילוב כל הטוב והכיף ברכיבת שטח על שני גלגלים יחד עם היתרונות של רכב בעל ארבעה גלגלים. לדגם ה-SXS הזה יש גיר ידני בעל חמישה הילוכים ויכולת נסיעה בכל שטח אפשרי. הוא קשוח ואגרסיבי ומאפשר לחובבי השטח לעשות כמעט כל שעולה על רוחם בכל שטח שחלמתם עליו. המנוע הוא 998 סמ"ק, DOHC עם 3 צילינדרים, ויכול להפיק 112 כ"ס, אשר נלקח מרכבי השלג המפורסמים של החברה.

4. פולאריס – Polaris RZR 4 900 EPS

אחיו הקטן של ה- RZR XP 1000 מגיע רק למקום הרביעי ברשימה משום המחיר היקר יחסית לאגרסיביות הנמוכה של הרכב. אמנם קטן וחלש יותר, דגם זה מאוד ורסטילי ומעניק שליטה נוחה. עם ארבעה מקומות ישיבה ושלדה ארוכה יותר זהו רכב מעולה לחווית נסיעה בדיונות חול, קחו את המשפחה לסיבוב.

5. הונדה – Honda Pioneer 1000-5

רכב שטח רב שימושי המתאים למגוון של שטחי נסיעה אפשריים. עם הילוכים אוטומטיים ומנוע חזק של 999 סמ"ק, שלדה המסוגלת לשאת עד 500 ק"ג וארבעה מקומות ישיבה זהו רכב השטח המשפחתי בין הטובים ביותר. המתלים היעילים והמבנה הקל עושים את הדגם הזה לפשוט לנהיגה ונוח לשליטה, בין המובילים במקצה הרכבים לכל שטח ולכל סוג של ספורט.

6. פולאריס – Polaris Ranger Crew XP 900-6 EPS

רכב גדול בעל אפשרות לחמישה ושישה נוסעים, זהו הריינג'ר של פולאריס אשר שמו ידוע בפי רבים כבר שנים. גובהו הנמוך עושה אותו לפחות עביר ופחות מתאים לנסיעות מרגשות כמו חבריו למשפחה, אולם זהו רכב תפעולי יעיל וחזק ביותר המסוגל לעבור בכמעט כל תוואי שטח. הגה כוח חשמלי עושה את השליטה ברכב זה לקלה במיוחד והנסיעה בו מתאימה לכל סוג של עבודה, מנסיעת כיף חוויתית ועד עבודת חווה חיונית.

7. קן-אם – Can-Am Maverick X3 Turbo

למרות שאינו בראש הרשימה, המתלים החדשים והמנוע המשודרג של דגם זה של קן-אם עושה אותו לאחד מרכבי ה- SXS העמידים והחזקים ביותר. עם ארבעה מקומות ישיבה תוכלו לצאת לשטח לנסיעה מרגשת עם עוד שלושה חברים ולהנות מעוצמת מנוע מהנה במיוחד.

8. פולאריס – Polaris General 1000

בין כלאיים בין ה-RZR והריינג'ר, זהו רכב המסוגל לעבוד קשה, לדחוף חזק ולהעניק לכם ביטחון ואחיזה טובים בתוואי שטח שונים. מנוע 999 סמ"ק, 100 כ"ס עושים את הרכב למעולה בגרירת מטענים ונסיעה מאתגרת בשבילים קשים, רכב מתאים במיוחד לשימושי עבודה.

9. פולאריס – Polaris Ranger XP 900 EPS

אחד הדגמים הוותיקים ביותר של החברה, הוא לא מרגש או מרשים במיוחד אך איכותו, חוזקו ועמידותו מכניסים אותו לרשימת עשרת הטובים ביותר. למרות זאת, לדגם זה אפשרויות רבות העושות אותו למתאים לשימושים וצרכים שונים – 3 עד 6 מקומות ישיבה, נפח מנוע 500 עד 1000 סמ"ק וצבעים מגוונים. בדומה לדגם הריינג'ר הקודם, זהו רכב מעולה ליום עבודה קשה בחוה או בשטח, הוא עושה כל משימה לקלה ומהירה יותר משחשבתם.

10. ימאהה – Yamaha Viking VI

רכב שמתאים יותר לשימושי עבודה מאשר פנאי בשל המתלים הנמוכים יחסית, העבירות הבינונית וגודל השלדה הארוך יחסית. לעומת זאת הוא מתפאר במקום רב ונוח במושב הנהג, ארבעה מקומות ישיבה מרווחים, שליטה נוחה ואחיזה טובה על שבילי שטח. הוא קל לנהיגה וחזק מספיק בשביל להיות רכב רב שימושים מעולה לצרכי עבודה שעושה כל יום עבודה למהנה. הוא לא בדיוק הבחירה למי שמחפש רכב פנאי מרגש, חזק ומהיר, אך הוא עושה את העבודה ומספק את הסחורה.

לסיכום אמנם הם עדיין בשלבי התפתחות, רכבי השטח והספורט המוטורי בישראל עושים את דרכם לאט-לאט לתודעה הציבורית ושומרים לעצמם מקום ברשימת חביבי הקהל.

יותר רוכבים, יותר חוות, יותר עבודות שטח ויותר דגמים חדשים המגיעים לארץ מדי שנה עושים את הרשימה הזו לעדכנית יותר מאי-פעם, כאשר הדגמים המופיעים בה מגיעים לעוד ועוד סוכנויות רכב ברחבי ישראל.

בין אם אתם חובבי נהיגת שטח, רוצים רכב שטח כדי לקחת את המשפחה לסיבוב כיף או שצריכים רכב עבודה אמין וחזק, תוכלו למצוא את הדגם הטוב והמתאים ביותר עבורכם בעזרת עשרת הטובים ביותר של השנה האחרונה.

Loading...
מעבר לסרגל הכלים