ציוד ואביזרים

טרקטורונים, קטנועים, אופנועים וכל כלי רכב המיועד לעבודה, לספורט אתגרי או לצרכי ניידות מחייבים שימוש בציוד נלווה שמיועד לספק הגנה ובטיחות במהלך הנהיגה או הרכיבה.
תחום הציוד והאביזרים הוא רחב ביותר וכולל מגוון פריטים שיעזרו לכם להרגיש נינוחים ובטוחים יותר ברכיבה, כמו כפפות, קסדות וביגוד מתאים.
לכל כלי רכב יש ציוד נלווה המיועד לו, לרבות אביזרים מיוחדים לטרקטורונים, חליפות המתאימות לקטנועים ולאופנועים, וכן ציוד ואביזרים שמיועדים למיגון כלי הרכב הדו-גלגלי שלכם ולשמירה על שלומכם בכל תנאי שטח אפשרי, לרבות בוץ, גשם, אבק, רכיבה בין סלעים או על חצץ וכיו"ב.

ציוד נלווה

ציוד נלווה לטרקטורונים הוא כמעט בגדר הכרח. טרקטורון עבודה זקוק לציוד ואביזרים שתורמים למשימות שונות הקשורות לעבודת השדה או החקלאות, וציוד אחר עשוי להתאים דווקא לטרקטורון ספורט ושטח. ישנו ציוד המשותף לכלל הטרקטורונים, כמו ג'אנט, ונטיל, שמן מנוע, נוזל קירור, ידיות, צמיגים קדמיים ואחוריים, מראות ועוד מגוון רחב של אביזרים המתאימים לטרקטורון שלך, בין אם לצורך תחזוקה שוטפת של הרכב עצמו ובין אם לצורך הגנה על הבטיחות האישית שלך בעת הנהיגה במסלול המאתגר או בשטח בעת העבודה. אביזרים אלה ואחרים תוכל למצוא בסוכנות G&N, שדואגת לכל ציוד חיוני ורלוונטי לטרקטורון שלך.

ישנו מגוון רחב נוסף של אביזרים שיסייעו לך בשטח, כמו כף פירוק לצמיגים, קומפרסורים, משאבה, ערכה לתיקון פנצ'ר, פקקי ונטיל, כבלים, ידיות גריפ ועוד אפשרויות רבות. מאחר וטרקטורונים עשויים להיתקל בבעיות שונות בשטח, מומלץ להיות מצוידים ככל הניתן כדי לטפל בבעיה ולהימנע ממצבים לא נעימים שבה יש צורך בהמתנה לחילוץ או גרירה כאשר מדובר בתקר או תקלה אחרת שתוכל לנסות לפתור בעצמך מבלי לעכב את העבודה או את המשך המסלול. בסוכנות G&N יש שפע רחב של אביזרים לטרקטורונים, כך שתוכל להצטייד מראש בכל מה שאתה רק צריך, כדי ליהנות מהמסלול כמו שצריך וכדי להתמודד היטב עם האתגרים במהלך העבודה בשדה.

אם כלי הרכב שלך הוא קטנוע או אופנוע, גם עבורך יש לנו היצע גדול של ציוד ואביזרים. חליפות רכיבה הן חיוניות לשמירה על הבטיחות, והן כוללות מעילים, כפפות, מגפיים ומגני ידיים, אך ישנו ציוד נוסף. קסדה היא בגדר חובה, לדוגמה. מיגון אחר המיועד לשטח כולל מגני גלגלים שהם ייחודיים להתמודד מול בוץ ולכלוך, מגני פנסים או רדיאטור, וסוגי מגנים אחרים שהם חשובים לרכיבה בתנאים מאתגרים. משקפי אבק, מגני ברכיים ומגני גוף שונים עשויים להתברר כבעלי משמעות רבה בשמירה על שלומכם אם חלילה תתמודדו עם תנאי שטח קשים במיוחד. בסוכנות G&N תמצאו מגוון רחב מאוד של ציוד ואביזרים לקטנועים ואופנועים, והכל כדי שתהיו בטוחים ומוגנים גם בשטח, גם בעבודה וגם כשאתם רוכבים להנאתכם או מתניידים ממקום למקום.

Loading...
מעבר לסרגל הכלים