הדרך מעולם לא

הייתה קלה יותר

תרצו להתייעץ?

אנחנו כאן

  כלים וציוד רכיבה לילדים

  בסוכנות G&N תמצאו מגוון כלים לילדים ממיטב החברות בשוק בניהם: טרקטורונים לילדים, אופנועים / מיני בייק וכלים נוספים באיכות וברמת הבטיחות הגבוהה ביותר.
  עכשיו גם הילדים שלכם יכולים לצאת מהבית וליהנות מהאקסטרים!

   

  דגמים

  תנאי תשלום:

  • פריסת תשלומים בצ'קים או באשראי
  • אפשרות לטרייד אין
  • מחיר סופי כפוף למחירון מטרו מוטור

  אופנועים וטרקטורונים לילדים

  כלים לילדים שונים באופן משמעותי מכלים למבוגרים. בעוד שאתם, ההורים, יכולים לקנות לעצמכם טרקטורון, אופנוע או קטנוע שיגיעו למהירות רבה יותר, הילדים יהנו מכלי רכב בטוחים שמגיעים למהירויות נמוכות הרבה יותר. הגבלת המהירות בכלים לילדים היא קריטית כדי למנוע מצב שבו הילד יחליט להפריז במהירות ולבדוק גבולות (שלו כנהג ושל הרכב ככלי נהיגה), בדיוק כפי שילדים אוהבים לעשות. באופן כללי אין פשרות בתחום הנהיגה, גם כאשר מדובר בכלי רכב למבוגרים, אבל בכל הקשור לילדים יש צורך במשנה זהירות, והרכבים המוצעים בסוכנות G&N נוקטים בזהירות הנדרשת.

  כלים יד שניה לילדים

  אם אתם מחפשים כלים לילדים במחיר נוח, ייתכן שהאפשרות המתאימה עבורכם היא לבצע קנייה של כלים לילדים יד שניה. היתרון של אפשרות זו הוא כמובן עלות הקנייה, שכן כלי רכב יד שניה זול יותר מאשר רכב חדש, כפי שנכון לגבי כל כלי רכב באשר הוא, גם אם הוא מיועד למבוגרים. בסוכנות G&N תוכלו לבחור מתוך מגוון כלים לילדים יד שנייה וליהנות בנוסף גם מתנאי רכישה ומימון שיהפכו את הקנייה לפשוטה עוד יותר, גם בהתאם לגבולות התקציב שתגדירו מראש.

  בחרתם כלי מועדף? רוצים פרטים נוספים?

  מלאו את השדות ונחזור אליכם!

   Loading...
   מעבר לסרגל הכלים